Чемпіонат Вінниччини з волейболу стартував

Дата: 15.11.2017 11:13

11 листопада розпочався чемпіонат Вінницької області та Ліги аматорського волейболу ВО ВФСТ «Колос» серед чоловічих команд сезону 2017 – 2018 років.
Команда Тульчинського району «КОЛОС» виступає в 1 групі «А» разом з командами Тростянецького та Крижопільського районів.
У першому турі змагань у ігровій залі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ наші волейболісти приймали суперників по групі.
За жеребом у першій грі команда Тульчинського району перемогла команду Тростянецького району з рахунком 3 – 0.
В напруженій боротьбі другої гри наші спортсмени поступилися команді з Крижопільського району 1 - 2.
Приємно відзначити, що дана спортивна подія не залишилась без уваги перших осіб нашого району. Серед палких вболівальників за наших хлопців був присутній голова Тульчинської райдержадміністрації Підболячний М.В.
Згідно Положення про змагання кожна переможна партія приносить команді заліковий бал. Отож, з доробком у чотири очки, наша команда посідає друге місце у групі та продовжує боротьбу за вихід до Вищої ліги чемпіонату.
Черговий тур відбудеться 25 листопада 2017року у смт. Тростянець.
Важливим моментом даних змагань є те, що наші спортсмени виступали у новій формі, кошти на яку виділив голова ради сільгосптоваровиробників Тульчинського району Трач М.М., за що висловлюємо йому велику вдячність.