Чергова нарада освітянза участю керівників загальноосвітніх дошкільних та позашкільних навчальних закладів району, завідувачів господарством та заступників директорів з господарської частини

Дата: 28.10.2016 13:51
Кількість переглядів: 15

26.10.2016 року в актовій залі районного Будинку дітей та юнацтва відбулася нарада за участю керівників загальноосвітніх дошкільних та позашкільних навчальних закладів району, завідувачів господарством та заступників директорів з господарської частини.

Розпочав освітянську нараду начальник відділу освіти Митрицан М.М., який довів до відома план роботи. Присутні відвідали Холодівську ЗШ І-ІІ ст.. з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою закладу та дотриманням нормативів технічного стану будівель та споруд.

Роботу наради продовжив начальник відділу освіти Митрицан М.М. , який особливу увагу приділив питанню підготовки закладів освіти до опалювального періоду та створення безпечних умов навчально-виховної діяльності в освітніх закладах.

Про дотримання вимог щодо інформаційного забезпечення в ЗНЗ та про підсумки проведення акції «5 картоплин» присутніх ознайомила головний спеціаліст відділу освіти Поваляєва А.А.

Про підсумки проведення І етапу предметних олімпіад у 2016-2017 навчальному році поінформувала завідувачка методичним кабінетом Фурман В.Л.

Учитель фізики Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.. №2, керівник методичного об’єднання учителів фізики Лисаченко Н.М. ознайомила з вимогами проведення моніторингу з фізики.

Про підсумки ІІ етапу 7-го Міжнародного конкурсу імені Т.Г.Шевченка, який проходив у районі 22.10.2016 року поінформувала Кошелап С.В., старший інспектор відділу освіти. Світлана Віталіївна акцентувала увагу керівників на оформленні шкільної ділової документації.

З різних питань, що стосуються організації діяльності закладів освіти, виступили працівники відділу освіти та методичного кабінету.