Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови районної державної адміністрації Підболячного М.В

Дата: 07.10.2015 08:44

06.10.2015 року, в приміщенні Тульчинської районної державної адміністрації, відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови районної державної адміністрації Підболячного М.В. На порядок денний засідання було винесено 8 питань, які стосувались захисту прав дітей нашого району зокрема: 3 питання відносно надання до суду висновків про доцільність позбавлення 3-х батьків батьківських прав відносно 5 дітей, 1 питання відносно доцільності призначення жительки с. Кинашева опікуном над 2 дітьми позбавленими батьківського піклування, 1 питання відносно надання дозволу матері на вчинення правочинів щодо відчуження (продажу) майна власником якого є неповнолітня дитина, 1 питання відносно надання дозволу жителю с. Крищенці на вчинення правочинів щодо відчуження майна на праві дарування своїй доньці за умови проживання в ньому малолітньої дитини, 1 питання про здійснення соціального супроводу однієї з сімей с. Тиманівка, яка перебуває в складних життєвих обставинах та під час восьмого питання комісією було затверджено 4 індивідуальних плани дітей, позбавлених батьківського піклування які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації. Відносно усіх винесених на порядок денний питань, були прийняті відповідні рішення.