Червоний Хрест збирає гуманітарний вантаж для поранених бійців

Дата: 15.08.2014 11:59

Червоний Хрест – там, де потрібна допомога потерпілим. І на полі бою, і в місцях стихійних лих, і біля ліжка самотньої хворої людини, і там, де чекають на гуманітарний вантаж. Минулого вівторка обласна організація Товариства Червоного Хреста України передала Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону, де лікуються поранені в зоні АТО бійці, засоби гігієни і марлеві комплекти на загальну суму 10000 гривень.
– Ми постійно поповнюємо на наших складах запаси засобів гігієни, які завжди потрібні потерпілим і людям, які надають допомогу пораненим. Робимо це не лише за рахунок зібраних внесків, а й за рахунок пожертв – натуральних і грошових. Сьогодні передали вантаж військовим медикам, які лікують поранених бійців, завтра подібні речі можуть знадобитися переселенцям або потерпілим від якогось лиха (від повені, наприклад, як це було в південних районах області шість років тому). Закликаю всіх небайдужих жителів міста й області до участі у благодійних акціях. У кожному районі області діє осередок Червоного Хреста. Там є банки одягу та інших необхідних речей, зокрема, побутової хімії. У будь-який осередок ви можете принести мило, пральний порошок чи зубну пасту, а можете вкинути у скриньку для пожертв ту чи іншу суму коштів. У такий спосіб ми завжди матимемо можливість надати подібну допомогу тому, кому вона конче потрібна, – наголосив голова обласної організації ТЧХ, віце-президент Українського Червоного Хреста Сергій Глухенький, який разом з інструктором з надання медичної допомоги Юрієм Марценюком передав гуманітарний вантаж Військово-медичному клінічному центру.