Чи застосовувати РРО до усього асортименту, якщо є технічно складні побутові товари

Дата: 24.05.2017 08:24

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ надає роз»яснення:
Звільнення від застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) не поширюється на єдиноподатників, які реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту (п. 296.10 Податкового кодексу України; ПК).
Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО, затверджено постановою КМУ від 16.03.2017 № 231.
Якщо єдиноподатник одночасно реалізує на господарському об’єкті товари, продаж яких слід проводити з РРО, та будь-які інші товари, йому доведеться застосовувати РРО під час продажу всіх наявних на господарському об’єкті товарів.
Лист ДФС від 16.05.2017 № 206/Ч/99-99-14-05-01-14/ІПК