Іван Мовчан: "Ціна на закупівлю молока від населення у 2014-му має зрости"

Дата: 17.01.2014 15:06

«Заготівля молока від домогосподарств має здійснюватися виключно через молокоприймальні пункти. Лише тоді можна піднімати питання перед молокозаводами про підняття ціни», - на цьому наголосив голова облдержадміністрації Іван Мовчан під час звітів керівників РДА. За його словами, минулого року на Вінниччині сворено 175 нових молокоприймальних пунктів й нині їх кількість сановить 740. Приймальні установи обладнанні холодильним та лабораторним обладнанням, яке забезпечує збір якісної продукції.
«Таким чином, в регіоні вдалося навіть в літній період стабілізувати ціну на молоко. Нині ж індивідуальні виробники за один літр молочного продукту в середньому отримують 2 гривні 74 копійки, – підкреслив Іван Мовчан. - В минулому році помітна робота проведена в плані наведення порядку. Завдання на перший квартал 2014-го: провести інвентиризацію договорів, які заключилися у 2013 році і розпочати активну діяльність в плані якісної роботи молокоприймальних пунктів. Це забезпечить належну якість молока. Як результат, зменшиться розрив в доходах за молоко що отримають індивідуальні виробники та організовані господарства. Адже, це величезний ресурс для людей». Загалом, за словами Івана Мовчана, проблемні питання, які є в плані заготівлі молока на Вінниччині у 2014 мають бути вирішені.