Ціни на алкоголь виросли Горілка по 54,90, коньяк по 84 та вино від 27 гривень – з 1 вересня змінюється мінімальні ціни на спиртні напої.

Дата: 04.09.2015 16:44
Кількість переглядів: 10

1 вересня, в Україні стартує другий етап підвищення мінімальних цін на алкоголь.

Це передбачає прийнята 17 червня 2015 року Кабінетом Міністрів України Постанова №1426, якою внесено зміни у додаток до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. №957 щодо розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

Зокрема, враховуючи ситуацію на ринку алкоголю, що залишається надзвичайно гострою соціально-економічною проблемою, на державному рівні вживається ряд заходів щодо вдосконалення механізмів контролю, які б запобігали виробництву та реалізації нелегальної продукції, серед них – встановлення мінімальних цін.