День державної служби в районі

Дата: 23.06.2016 14:32

23 червня 2016 року в залі засідань адміністративного будинку Тульчинської райдержадміністрації та районної ради голова райдержадміністрації Микола Підболячний, голова районної ради Олексій Авраменко привітали працівників структурних підрозділів райдержадміністрації з професійним святом – Днем державної служби.

Кращі державні службовці були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації, нецільовою матеріальною допомогою та квітами (завідувач архівним сектором райдержадміністрації Інна Мазур, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Алла Поваляєва, переможці І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець-2016» Василь Корчак і Олена Лісевич з управління соціального захисту населення райдержадміністрації).