День пам’яті героїв Крут і нагородження учасників АТО

Дата: 29.01.2016 12:43

29 січня 2016 року в залі засідань Тульчинської районної ради та райдержадміністрації відбулося урочисте вручення відзнак Генерального штабу Збройних Сил України «Нагрудний знак «Учасник АТО» демобілізованим землякам, жителям різних населених пунктів Тульчинщини, учасникам Антитерористичної операції. Захід відбувся з вшануванням пам’яті юних героїв оборони залізничної станції Крути 29 січня 1918 року, про що присутніх поінформували голова райдержадміністрації Микола Підболячний, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Юрій Хмелевський.
Наказ про нагородження відзнаками учасників АТО зачитав районний військовий комісар РВК Дмитро Слободянюк. На урочистостях були присутні представники районної ради і райдержадміністрації, волонтерського руху, районних ЗМІ, навчальних закладів м. Тульчина, в т.ч. кадети Тульчинської загальноосвітньої школи – інтернату – ліцею. Всі присутні в залі вшанували хвилиною скорботного мовчання пам’ять загиблих героїв Крут і АТО, а по завершенню урочистостей хором виконали Державний Гімн України.