День скорботи і вшанування

Дата: 25.06.2013 09:47

22 червня 2013 року в м. Тульчині відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави, в парк «Пам’ять», до могил загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, забезпечено проведення хвилини мовчання на вшанування пам’яті за загиблими у цій війні за участю голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, міського голови Валерія Михайловича Весняного, заступників голови, керівників, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, делегацій трудових колективів підприємств, установ і організацій міста, навчальних закладів міста, представників місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, комунальних ЗМІ. Голова районної ради О.Авраменко наголосив на історичному значення для нашого народу Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, нагадав про кількість понесених людський жертв в масштабах України та району, підкреслив про необхідність пам’ятати про наше героїчне минуле, виховувати молоде покоління у патріотичному дусі тощо. Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулись також у сільських, селищних територіальних громадах району.