День захисника України – всенародне свято

Дата: 17.10.2017 15:08

14 жовтня 2017 року в м. Тульчині в рамках відзначення в державі Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулись урочисті районні заходи за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, міського голови Валерія Весняного, військового комісара Тульчинського РВК підполковника Дмитра Слободянюка, учасників антитерористичної операції, сільських, селищних голів, керівників навчальних закладів, громадських формувань, засобів масової інформації, широкої громадськості.

Учасники зібрання поклали квіти до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан під час Антитерористичної операції на сході України, меморіалу Слави, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України.

З державним святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації В. Побережник, заступник голови районної ради Н. Григорьєва, міський голова В Весняний. Військовий комісар Тульчинського РВК Д. Слободянюк вручив державні медалі «За участь в АТО», «За гідність і патріотизм». Очільники району вручили Подяки облдержадміністрації та обласної Ради, Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради учасникам АТО, волонтерам, правоохоронцям, громадським активістам .