Державна атестація Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області

Дата: 10.12.2015 16:06

Відділ освіти Тульчинської РДА повідомляє , що відповідно до статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України віз 30.01.2015 року № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», у відповідності з Порядком державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Тульчинського району, затвердженим колегією відділу освіти від 22.10.2015р. , протокол № 5, на виконання плану роботи відділу освіти на 2015 рік, з метою здійснення державного контролю та визначення відповідності навчального закладу державним стандартам базового освітнього рівня , дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти з 14 грудня 2015 року по 15 січня 2016 року буде здійснено державну атестацію Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області. Відповідно до наказу відділу освіти від 05.11.2015 року за № 220 створена атестаційна комісія з числа фахівців відділу освіти райдержадміністрації, представників громадськості. До роботи в комісії за згодою залучені Тарасівський сільський голова Кубик В.М. , голова СП «Господар» Кішик Ю.Д., голова Ради школи Шалай О.І., механізатор СП « Господар», учасник АТО Чіянов О.О. Атестаційна експертиза проводиться з метою здійснення державного контролю та визначення відповідності навчального закладу державним стандартам базової загальної середньої освіти, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти школярам. Серед форм роботи – спостереження, анкетування, співбесіда, моніторинг, вивчення шкільної документації.
За новим Порядком державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів атестаційна комісія перебуватиме у закладі не більше 5 днів , з 14 по 18 грудня 2015 р.
Атестаційна експертиза навчального закладу полягає у:
проведенні відкритої публічної презентації діяльності навчального закладу його керівником та заслуховуванні інформації від відділу освіти райдержадміністрації, щодо створення ним умов для забезпечення функціонування навчального закладу; вивченні атестаційною комісією напрямів (питань) діяльності навчального закладу, визначених Робочою програмою.
На підставі висновку, рекомендацій та заперечень (за наявності) не раніше ніж через 5 робочих днів та не пізніше ніж через 10 робочих днів з дати отримання висновку ЗНЗ та рекомендацій відділ освіти, за результатами державної атестації у межах своїх повноважень визначить відповідність освітніх послуг, що надаються загальноосвітнім навчальним закладом, державним стандартам базового освітнього рівня та прийме рішення про визнання Тарасівської ЗШ І-ІІ ступенів атестованою чи неатестованою, яке оформлюється відповідним наказом. Підсумкове засідання атестаційної комісії буде проведене 15 січня 2016 року.
Сьогодні, 10 грудня 2015 року, проведено відкриту публічну презентацію діяльності Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. На зібранні були присутні члени атестаційної комісії, представники учнівської та батьківської громадськості, трудовий колектив навчального закладу. Директор школи , Маркітан Г.Д., детально проаналізував роботу колективу по наданню якісних освітніх послуг учням. В обговоренні взяли участь Кішик Ю.Д., голова СП «Господар», Поваляєва А.А., в.о. начальника відділу освіти РДА, Кошелап С.В., старший інспектор відділу освіти.