Детінізація економіки району: проведено нараду, проаналізовано ситуацію

Дата: 12.08.2016 16:49

12 серпня 2016 року райдержадміністрацією проведено спільне засідання робочих груп з питань забезпечення детінізації економіки району та легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Про результати проведення рейдів-обстежень щодо вивчення стану зайнятості населення району та попередження фактів нелегального використання робочої сили інформував Олег Рудий, завідувач сектором оподаткування фізичних осіб Тульчинського відділення Немирівської об’єднаної податкової інспекції.
Про кількість найманих працівників, яким нараховується заробітна плата менше мінімального розміру та заходи, що вживаються управлінням Пенсійного фонду у Тульчинському районі по наповненню бюджету фонду інформувала начальник управління Алла Мельник.
Заслухано інформації запрошених суб’єктів підприємницької діяльності: 1 фізичну особу підприємця, 1 голову споживчого товариства, 3 голів фермерських господарств та 4 керівника бюджетних установ. За результатами спільного засідання, з метою покращення ситуації з даних питань, прийнято відповідне рішення, яким зокрема передбачено в подальшому проводити рейди-обстеженння щодо вивчення стану зайнятості населення району та попередження фактів нелегального використання робочої сили.