ДФС попереджає про можливість затримки електронної звітності в разі її подання в останній день

Дата: 15.06.2015 12:38

Державна фіскальна служба закликає платників податків подавати електронну звітність щонайменше за кілька днів до граничного строку її подання, оскільки можливі випадки несвоєчасного подання звітності в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку.

У головному управлінні ДФС пояснили, що пропускна здатність і швидкодія технічного оснащення інформаційно-телекомунікаційних систем має чітко визначені параметри, у зв’язку з чим подані в електронному вигляді документи обробляються в хронологічній послідовності відповідно до їх надходження.

Просимо звернути увагу на подання нової звітності з ЄСВ за травень – звіт на електронних носіях бажано перепровірити про надходження в ДФС завчасно.