Діти – майбутнє країни

Дата: 03.06.2015 09:33

В рамках проведення заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 2 червня 2015 року в м. Тульчині на площі перед районним будинком дітей та юнацтва (директор – Лілія Мельник) відбулися показові виступи вихованців спортивно-туристичного клубу «Сталкер» (керівник – Ігор Куценко), спортивного гуртка «Важка атлетика» (керівник – Костянтин Литвинов), проведено конкурс малюнку на асфальті «Діти малюють мир» (підвела підсумки директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Остропольська), розгорнуто виставку робіт вихованців відділу декоративно-вжиткового мистецтва «Мир в дитячих долонях».

До учасників свята з вітальним словом звернулися голова райдержадміністрації Микола Підболячний і начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Митрицан. Далі була тематична концертна програма колективів РБДЮ та ЗНЗ району «Щасливе дитинство – всім дітям планети!»