Діти – майбутнє України

Дата: 13.11.2013 14:27

На виконання доручень Президента України В.Януковича щодо збереження та розширення в регіонах мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) 11 листопада 2013 р. у відділі освіти райдержадміністрації відбулася виробнича нарада з керівниками позашкільних навчальних закладів з питань реалізації основних завдань позашкільної діяльності, підготовки заходів щодо проведення районного учнівського форуму «Ми діти твої, Україно».
На нараді виступила головний спеціаліст відділу освіти Поваляєва А.А. , яка акцентувала увагу керівників на питанні щодо виконання заходів в рамках «Року дитячої творчості», на охопленні позашкільною освітою дітей, особливо сільської місцевості. Вона звернула увагу присутніх на необхідність забезпечення умов для самореалізації талановитих дітей, на підвищенні їх громадської активності у шкільному житті.