Дитячий оздоровчий табір «Пролісок» запрошує дітей на літній відпочинок!

Дата: 26.07.2016 14:26

Дитячий табір «Пролісок» вже майже 30 років гостинно відчиняє свої двері для юних відпочивальників, тож і цього року запрошує дітей цікаво та з користю провести літні канікули.
Заклад розташований в с. Йосипівка Козятинського району на території заповідника сірих чапель в мальовничому та екологічно чистому місці. Поруч з табором є водойма.
Перед початком сезону 2016 року «Пролісок» зазнав значних змін, аби покращити умови відпочинку дітей, урізноманітнити їхнє дозвілля та відповідати усім вимогам. Спільним коштом сільгоспвиробників та фермерів району, силами працьовитих рук представників установ та організацій, сільських, селищних рад в житлових приміщеннях проведено ремонт, вікна та двері замінено на металопластикові, оновлено підлогу, частково закуплені нові меблі, облагороджено та озеленено територію.
Велику увагу керівництвом табору та вихователями приділяється тому, аби дитячий відпочинок був насиченим та цікавим. Захоплююча програма включає в себе спортивні змагання, конкурси, дискотеки, концерти. Для оздоровлення дітей передбачені заняття різними видами спорту (є спортивні майданчики: футбольне поле, волейбольний та гандбольний майданчики, дитячі площадки).
Свердловина, що розташована на території, забезпечує табір чистою артезіанською водою. Є гаряча та холодна вода.
Заклад підключено до мережі Інтернет через мережу бездротового доступу Wi-Fi.
Вартість путівки на ІІІ зміну за кошти батьків складає: на 10 днів – 1420 грн., на 14 днів – 1988 грн., на 21 день – 2982 грн. У таборі працює лікар-педіатр та медсестра, є медпункт, повноцінне забезпечення медикаментами у разі необхідності надання першої медичної допомоги.
Територія табору цілодобово охороняється.
Розміщення
На території табору є 18 будиночків, в кожному з яких може бути розміщено до 12 дітей, в залежності від наповненості зміни. Будиночки мебльовані ліжками, новими шафами та тумбочками.
Харчування
Щоденне п’ятиразове харчування. До раціону входять свіжі овочі та фрукти.
Розклад змін на 2016 рік:
- перша зміна – з 17.06 по 07.07.2016 року;
- друга зміна – з 10.07 по 30.07.2016 року;
- третя зміна – з 02.08 по 23.08.2016 року.
Адреса та контакти:
РК ЗОВ «Пролісок»
Вінницька обл., Козятинський район, с. Йосипівка, вул. Проліскова, 5
Тел.: 097 562 40 22
Дитячий оздоровчий табір «Пролісок» забезпечить вашим дітям цікаве дозвілля, подарує гарний настрій та незабутні враження.