Для оперативної обробки інформації з місця події, на Вінниччині створено ситуативний центр

Дата: 27.09.2017 14:06

В зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації на території військового складу поблизу м. Калинівка Вінницької області, організовано роботу ситуаційного центр у складі оперативної групи ДСНС, військових ЗСУ та представників Національної поліції.
Очолює ситуаційний центр заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС полковник служби цивільного захисту Василь Сніцар.
Метою створення центру є оперативна обробка інформації з місця події, що стосується шляхів ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також оперативного інформування керівництва держави та громадськості для прийняття відповідних рішень з ліквідації наслідків НС.