Для платників єдиного податку 1-ї – 2-ї групи передбачено подання річної звітності

Дата: 14.01.2014 11:01

З початком нового року підприємці не лише підводять підсумки діяльності за минулий рік, а й заповнюють декларації та звітують до податкових інспекцій.
Внесеними до Податкового кодексу змінами, для фізичних осіб-єдинників 2-ї групи законодавчо скорочено кількість візитів до ДПІ задля подання звітності. Так, податковим (звітним) періодом для фізичних осіб - платників єдиного податку першої та другої групи визначено календарний рік. Звітність подається протягом 60 календарних днів по закінченню звітного року. Якщо останній календарний день строку подання звітності припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку подання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим.
Таким чином подати звітність платники єдиного податку 1-ї та 2-ї груп повинні не пізніше 3 березня 2014 року.