До Дня Європи

Дата: 17.05.2013 14:18

Фото без опису16 травня 2013 року в Тульчинській районній бібліотеці відбулось засідання «круглого столу» з нагоди Дня Європи за участю заступника голови райдержадміністрації М.Колібабчук, голови Громадської ради при райдержадміністрації, голови районної громадської організації «Дім Польський» В.Бондара, керівників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, управління юстиції, районних громадських організацій, представників навчально-виховних закладів м. Тульчина, бібліотечної системи, місцевих ЗМІ тощо. Учасники зібрання обговорили конкретний досвід співпраці місцевих рад, навчальних закладів, громадських організацій з офіційними установами і організаціями окремих країн Європи (Польща, Швейцарія, Франція), ознайомилися з бібліографічно-інформаційною базою Тульчинської районної бібліотеки з даної теми, поділилися планами на найближче майбутнє, в центрі уваги яких знаходяться діти Тульчинського району.