До Дня охорони праці - нагородження переможців та призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Дата: 03.05.2017 14:52

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, інформує, що 3 травня 2017 року відбулося нагородження переможців та призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей», яких визначало журі конкурсу. На розгляд журі, до складу якого увійшли працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Немирівському районі, методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, районної ради профспілки працівників освіти та науки Тульчинського району було представлено 102 малюнка із усіх загально - освітніх закладів району .
Автори даних робіт зуміли привернути увагу до проблем безпеки на виробництві та довели, що культура охорони праці формується з дитинства, їх роботи вирізнялись оригінальністю відтворення теми безпеки праці батьків, глибоким усвідомленням відповідальності самої людини за збереження свого життя і здоров´я на робочому місці.
Відповідно до наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації Митрицана М.М. від 27 квітня 2017 року №154, грамотами відділу освіти райдержадміністрації та районної ради профспілки працівників освіти та науки Тульчинського району нагороджено:
1.1. по першій категорії учнів віком від 6 до 10 років:
за 1 місце Федорова Євгенія, учня 3 класу Ганнопільської ЗШ 1-ІІІ ст. ;
за 2 місце Ревегу Миколу, учня 4 класу Нестерварської ЗШ І-ІІ ст;
за 3 місце Макогон Вікторію, ученицю 4-В класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№2.
1.2. по другій категорії учнів віком від 11 до 14 років:
за 1 місце Безп’ятчук Анастасію, ученицю 7 класу Богданівської ЗШ І-ІІІ ст.;
за 2 місце Бойко Віту, ученицю 7 класу Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст;
за 3 місце Годлевського Дмитра, учня 8 класу Нестерварської ЗШ І-ІІ ст.
1.3. по третій категорії учнів віком від 15 до 18 років:
за 1 місце Ярову Антоніну, ученицю 11 класу Заозерненської ЗШ І-ІІІ ст.
за 2 місце Опоку Єлізавету, ученицю 10 - А класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. № 1.
за 3 місце Гаврищук Яну, ученицю 10 - В класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. № 1.
Окрім грамот, переможці та призери конкурсу отримали грошові заохочення та цінні подарунки, надані суб’єктами підприємницької діяльності району.
В церемонії нагородження приймав участь заступник голови Тульчинської міської ради - об’єднаної територіальної громади Бояр В.В.