До Дня Соборності України

Дата: 22.01.2016 15:51

22 січня 2016 року з нагоди Дня Соборності України в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації м. Тульчина відбулось засідання районного круглого столу «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна» за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, представників навчально-виховних закладів міста, громадських організацій, місцевих ЗМІ, працівників райдержадміністрації, бібіліотеки.

У своєму виступі перед присутніми голова райдержадміністрації М.Підболячний нагадав про історичні обставини подій 22 січня 1919 року, наголосив на важливості цього державного свята для всіх нас, закликав до консолідації та порозуміння в суспільстві на сучасному етапі.

Впродовж засідання виступила науковий співробітник Тульчинського краєзнавчого музею Галина Луценко. Методист РМК відділу освіти райдержадміністрації Наталія Соловей довела до відома присутніх інформацію про результати районного етапу конкурсу «Гуртуймося, братове-українці!», а переможці вищезазначеного конкурсу презентували творчі роботи: учениця 9-го класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Ангеліна Подолян – «Сторінки зі сльозами на очах»; учениця 9-го класу Кирнасівської ЗШ І-ІІ ступенів Яна Подоляк – «Казка про Козака».

Після засідання учасники зібрання поклали квіти до меморіального комплексу героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО.