До уваги платників єдиного внеску!

Дата: 10.10.2017 15:25

У зв'язку з надходженням значної кількості звітів з єдиного внеску, що містять помилки (негативний результат обробки в ПФУ, код помилки більше 0), Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу на безумовне дотримання Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 14 квітня 2015 року N 435 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11 квітня 2016 року N 441).
У разі виникнення запитань щодо заповнення таблиць 5 - 9 додатка 4, всіх таблиць додатка 5, додатка 6 та додатка 7 звіту про суми нарахованого єдиного внеску, за консультацією рекомендуємо звертатись до органів Пенсійного фонду України (згідно зі спільним листом Міністерства доходів і зборів України та Пенсійного фонду України від 27.12.2013 №21052/5/99-99-17-03-01-16, № 36398/05.10 «Про надання роз’яснень щодо єдиного внеску»).