До уваги суб’єктів господарювання здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту

Дата: 19.04.2017 16:42

Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Законодавством встановлено обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій при реалізації технічно складних побутових товарів.

Постанова набирає чинності через 30 днів після офіційного оприлюднення. Опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» № 66 7 квітня 2017 року.

А тому, з 8 травня 2017 року підприємці-єдинники 1-3 груп зобов’язані проводити розрахунки за складні побутові товари через зареєстровані належним чином реєстратори розрахункових операцій.

Перелік груп технічно складних побутових товарів, які продаватимуться винятково з застосуванням РРО.

До нього увійшли 292 товарні позиції.

Перелік містить 8 груп, 53 підгрупи, 292 товарні позиції:

1) Група 73 «Вироби з чорних металів» – 6 товарних позицій;

2) Група 84 «Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої; їх частини» – 132;

3) Група 85 «Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя» – 106;

4) Група 87 «Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання» – 9;

5) Група 90 «Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя» – 27;

6) Група 91 «Годинники всіх видів та їх частини» – 2;

7) Група 92 «Музичні інструменти; їх частини та приладдя» – 1;

8) Група 95 «Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя» – 9.

Докладніше ознайомитися з переліком товарів можна згідно постанови Кабміну про затвердження груп технічно складних побутових товарів від 16.03.2017 №231 , цією ж Постановою внесено зміни до Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. № 506 та на стенді у ЦОП Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ для роз’яснення чинного законодавства проводить семінар 25 квітня 2017 року (вівторок) у приміщенні податкової служби (каб.27) Початок семінару о 10 годині.