До відома усіх небайдужих, які мають бажання та можливість допо-могти обласному клінічному госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни

Дата: 19.03.2015 11:40

У зв’язку з надзвичайними подіями, які відбуваються на території України у Вінницькому обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни збільшилась кількість пацієнтів за рахунок учасників АТО, які потребують новітніх та кваліфікованих методів лікування, діагностики. Одним з таких методів є застосування багатофункціонального комплексу “Акватракціон” , який дозволяє проводити підводне витягування, кероване електронно, підводний гідромасаж паравертибральних м’язів вздовж хребта і процедури підводного душу-масажу.
В результаті усувається здавлення защемленного корінця спинномозкового нерву, ліквідується зміщення міжхребцевого диску і поліпшується кровопостачання, зменшуються, а потім і зовсім зникають болі.
Гідромасажна ванна "Акватракціон" - найбільш зручний для проведення підводного витягування пристрій, в якому реалізований досвід лікування минулих років і сучасні високотехнологічні розробки, які дадуть можливість якісно, швидко та професійно проводити лікування та реабілітацію бійців, постраждалих із зони АТО та ветеранів Вітчизняної війни.
Просимо Вашої посильної допомоги у придбанні даного комплексу.
Вартість цього обладнання 280000,00 грн.
Дякуємо за розуміння та допомогу.
“Та не збідніє рука, що дає. Хай береже Вас Бог”.
Наполегливо просимо кошти перераховувати згідно реквізитів:
Вінницький обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни
м. Вінниця, вул. Пирогова, 109-А, 21005
р/р 354 29 301 036 021 в ГУДКСУ у Вінницькій області
МФО 802015
КОД ЄДРПОУ 05484439
Призначення платежу: «Благодійна допомога».
При перерахуванні коштів повідомте будь-ласка госпіталь за тел.: 068-04-33-703 Олена Вячеславівна