Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних печей

Дата: 18.01.2018 11:38

Для запобігання надзвичайних ситуацій, та пожеж під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні вимоги правил користування різними обігрівальними приладами:
- очищувати димоходи та печі від сажі перед початком, а також протягом всього опалювального сезону;
- не залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям.
Забороняється:
- користуватися печами, які мають тріщини;
- не розміщувати паливо й інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором;
- забороняється сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;
- використовувати для опалення дрова, довжина яких перевищує розміри топки.
Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід пам’ятати, що:
- електрообігрівальні прилади повинні встановлюватись на негорючій основі;
- відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 25 см;
забороняється використовувати електрообігрівальні прилади для сушки одягу та інших матеріалів;
- не можна залишати без догляду при виході з приміщення увімкнені в електромережу електрообігрівальні прилади.
Шановні громадяни, будьте обачливими та пам’ятайте, що від виконання цих порад залежить Ваше життя!