Довідку про відсутність заборгованості можливо отримати і в електронному форматі

Дата: 15.05.2014 10:35

Для цього платник має дотриматися певних вимог. Спершу за основним місцем обліку подати заяву. Вона складається з обов'язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом доходів і зборів Довідки. У заяві зазначається найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) платник подаватиме Довідку.
Органи доходів і зборів видають довідку або відмовляють у її видачі протягом 5 робочих днів з дня надходження заяви.
Довідки можливо отримати через сервіс «Електронний кабінет платника»: платник надсилає заяву, підписану електронним цифровим підписом, за основним місцем обліку. Після опрацювання заяви сформований документ (Довідка або Відмова) в 5-дений термін автоматично надсилається платнику в Електронний кабінет платника податків.
Загалом з початку року податкові інспекції та Центри обслуговування платників Вінниччини видали 1761 довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів, з них 26 Тульчинським відділенням.