ЕКСПО Китай-Євразія 2016

Дата: 20.05.2016 15:44

З 20 по 25 вересня 2016 року в Китайській народній Республіці буде проходити П’ята міжнародна виставка «ЕКСПО Китай-Євразія» у м. Уручмі району Сіньцзян.
Головною темою вказаного заходу буде «Спільне обговорення, спільне будівництво, спільне користування, шовковий шлях: можливості та майбутнє».
У рамках виставки буде проводитися Форум з економічного розвитку і співробітництва Китай-Євразія, на який будуть запрошені відомі політики з різних країн та відповідальні особи міжнародних організацій для поглибленого обговорення гарячих міжнародних питань країн Євразії.
Додаткова інформація за посиланням http://www.caexpo.org/, контактна особа – Лі Цинжуй, відділ зовнішніх зв’язків Оргкомітету ЕКСПО Китай-Євразія, тел./факс: 86-991-5190446, електронна пошта: lisacaeexpo@163.com