Фестиваль Дружин юних пожежників!

Дата: 19.05.2016 10:13

17 травня 2016 року в Іллінцях Вінницької області відбувся кущовий етап фестивалю Дружин юних пожежників, в якому взяли участь команди Іллінецького, Гайсинського, Тиврівського району, м. Гнівань, а також команда Тульчинської ЗОШ 1-3 ступенів №2, яка виборола 1 місце в районному етапі фестивалю. Даний захід був спрямований на популяризацію професії пожежних-рятувальників, вивчення правил пожежної безпеки, поводженню людей на водних об’єктах, дій при виявлені вибухонебезпечних предметів та надзвичайних ситуаціях різного характеру.
Тульчинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області висловлює щиру подяку начальнику відділу освіти Тульчинської РДА Митрицану М.М та директору Тульчинської ЗОШ 1-3 ступенів №2 Плотицькому М.А. за надання допомоги в організації проведення даного заходу. Також хочеться відмітити керівника команди Дружини юних пожежників Куцулиму Галину Богданівну за належну підготовку команди до участі у фестивалі, та членів команди, а саме: Бранець Ярославу, Бурдо Юлію, Заїченко Карину, Максименко Валентину, Чернегу Діану, Овчарука Богдана, Кравченко Станіслава. Окрема подяка у надані допомоги у підготовці до проведення кущового етапу підприємцям району Ніколаєвій Т.А., Левчуку Ю.Т.