Фотовиставка з Михайлівки

Дата: 09.11.2016 10:35

8 листопада 2016 року в Тульчинському краєзнавчому музеї відбулася презентація фотовиставки «Наодинці з об’єктивом», підготовленої Анастасією Вігуржинською та учасниками дитячої фотостудії «Світлинка» Михайлівського сільського Будинку культури.

Юних фотомайстрів тепло привітали начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерина Третьякова, викладач Тульчинського училища культури Олександр Онищенко, голова Тульчинського районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» Юрій Хмелевський, представники районної бібліотеки, краєзнавчого музею, родина, друзі та знайомі А.Вігуржинської. Чимала делегація з с. Михайлівки на чолі з сільським головою Віталієм Ніколаєнком теж привітала своїх дітей та їх наставницю з гарним початком роботи студії.

Всі дякували молодій, енергійній фотомастрині А.Вігуржинській за цей захід, високо оцінили представлені роботи і побажали наступних творчих здобутків та перемог у житті.