Футбольне життя вирує

Дата: 30.06.2016 15:15

26 червня 2016року в м.Ладижин відбувся міжобласний турнір з футболу, присвячений пам’яті тренера ФК “Авангард» Кривохижі П.І. серед юнаків 2004 – 2005р.н.

В турнірі прийняли участь команди – ДЮСШ м. Ладижин, ДЮСШ м. Пісчанка, ДЮСШ м. Тростянець та РДЮСШ м. Тульчин. Команди грали по колу. Результати ігор нашої команди такі: ДЮСШ м. Пісщанка – РДЮСШ м. Тульчин – 2:2 ,

ДЮСШ м. Тростянець – РДЮСШ м. Тульчин – 2:0,

ДЮСШ м. Ладижин – РДЮСШ м. Тульчин – 1:1.

За результатами всіх ігор збірна команда РДЮСШ м. Тульчин (тренер Бєлік І.О.) зайняла 3 місце, 2 місце зайняла команда – ДЮСШ м. Ладижин, чемпіоном стала команда ДЮСШ м.Тростянець. Кращим гравцем турніру було визнано вихованця Тульчинської РДЮСШ Федорова Артема, що був нагороджений цінним подарунком від організаторів турніру. Всі команди-призерки були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.