Героям Небесної Сотні буде присвоєне звання Героя України — Президент

Дата: 21.11.2014 14:18
Кількість переглядів: 17

Всі Герої Небесної Сотні будуть удостоєні звання Героя України. Про це заявив Петро Порошенко біля пам’ятного хреста на місці розстрілу учасників Революції Гідності 20 лютого.
«Я ухвалив таке рішення: я сьогодні підпишу указ про присвоєння звання Героя України героям Небесної Сотні», — сказав Глава держави під час спілкування з рідними загиблих та учасниками Революції Гідності.
В річницю початку Майдану у Києві Президент вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні. Глава держави поклав квіти до пам’ятного хреста та запалив свічку в пам’ять про загиблих.
Разом з Главою держави участь у церемонії взяли Голова Верховної Ради VII скликання Олександр Турчинов, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, представники громадськості.