Глава держави: Україна прагне рівноправних відносин зі своїми стратегічними партнерами

Дата: 17.02.2014 14:29
Кількість переглядів: 12

Україна прагне будувати відносини зі своїми стратегічними партнерами на рівноправній, взаємовигідній основі. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час інтерв’ю журналісту Віталію Коротичу.
«Ми хочемо мати з усіма нашими стратегічними партнерами добрі стосунки. Ми до цього прагнемо», - сказав Глава держави.
Разом з тим він підкреслив, що дії влади завжди будуть спрямовані на захист інтересів країни та запобігання втручання у її внутрішні справи.
«Ми не хочемо бути підлеглими і не будемо. Ми завжди будемо захищати наші національні інтереси. І у вирішенні будь-яких питань ми будемо підходити, перш за все, з боку інтересів нашої країни», - додав він.
На переконання Президента, така політика сприятиме утвердженню іміджу України у світі як суверенної, незалежної держави, надійного партнера. «Ми знайдемо цей шлях і, врешті-решт, ми будемо надійними партнерами. І буде Україна розвиватися. Це наша мета, і ми ніколи не будемо забувати про своє обличчя», - резюмував Глава держави.