Глава держави: Україна стає більш міцною, більш об’єднаною

Дата: 12.11.2013 09:25

Україна здатна відстоювати свої національні інтереси, наголошує Президент Віктор Янукович.
«Ми, врешті-решт, усім кажемо, що ми - суверенна держава, незалежна, що у нас є наші національні інтереси, і ми їх будемо відстоювати. Ми сьогодні займаємо практично по будь-якому питанню дуже принципову позицію з будь-якими нашими партнерами. Це відчуття того, що країна стає більш міцною, що країна стає більш об’єднаною, воно існує», - сказав Глава держави під час зустрічі з діячами культури та мистецтв.
За його словами, Україна дедалі більше заслуговує на визнання у світі.
«Взяти спорт, взяти мистецтво, взяти економіку - нас почали у світі визнавати, з нами почали рахуватися», - підкреслив Віктор Янукович.
Як зауважив Глава держави, в Україні поступово відходять у минуле політичний популізм і корупція в політиці.
«У політиці повинні бути відповідальні люди… Не артистизм повинен бути в політиці, а відповідальність, не брехня - а справедливий, правильний підхід. Це потрібно сьогодні країні і людям», - сказав Віктор Янукович, додавши, що країна йде шляхом реформ заради того, аби ставати сучасною конкурентоспроможною державою.