Голова облдержадміністрації провів нараду з питань введення в дію на базі обласного центру екстреної медичної допомоги централізованої диспетчерської з прийому викликів

Дата: 07.10.2014 15:36
Кількість переглядів: 59

7 жовтня під головуванням керівника Вінниччини Анатолія Олійника відбулася робоча нарада щодо завершення усіх підготовчих заходів та початку роботи централізованої диспетчерської центру екстреної медичної допомоги.

Оскільки всі вимоги до облаштування приміщення на сьогодні виконані і будівельна готовність об’єкту з усіма інженерними комунікаціями та інфраструктурою – стовідсоткова, основними питаннями, що потребують оперативного вирішення, є передача у власність та монтаж необхідного обладнання, а також визначення статусу закладу.

Відтак, заслухавши інформацію доповідачів, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник доручив направити до центральних органів влади відповідні листи з порушених питань, враховуючи при цьому перспективу переходу центру медицини катастроф на єдину всеукраїнську службу 911.