Голова провів апаратну нараду з важливих питань

Дата: 06.10.2017 16:50

6 жовтня 2017 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, заступника Тульчинського міського голови Юрія Бурдо, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
У вступному слові М.Підболячний оголосив перелік питань, які розглядатимуться на нараді. Про зміни у пенсійному законодавстві в контексті урядової реформи повідомила присутніх начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Мельник.
Далі про стан готовності об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2017-2018 років доповідали: в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Віктор Камінський, в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Наталія Справник, головний лікар центральної районної лікарні Віталій Лисиця, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Нечипорук.
Про тези пріоритетів діяльності райдержадміністрації за 2017 рік та на подальшу перспективу повідомив М.Підболячний, який підвів підсумки наради, визначивши конкретні завдання посадовцям.