Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни, жителів міста Вінниця з 70-річчям визволення Вінниці від фашистських загарбників

Дата: 20.03.2014 11:39

Ветеранам Великої Вітчизняної війни, жителям міста Вінниця
Дорогі друзі!
Сердечно вітаю вас із 70-річчям визволення Вінниці від фашистських загарбників.
Невпинний плин десятиліть не в змозі стерти в народній пам’яті радість від звільнення міста, щиру вдячність його жителів воїнам-визволителям, героїзм і мужність яких зламали шалений опір ворога.
Цими днями ми складаємо шану всім, хто наближав Перемогу ратним подвигом, трудовою вахтою біля верстата, сміливими діями у тилу ворога.
Глибокий синівський уклін сивочолим ветеранам, всім, хто подарував нам можливість жити і творити, народжувати і ростити дітей, будувати і мріяти. Низько схиляємо голови перед світлим образом захисників Вітчизни, полеглих заради щасливого майбуття нащадків.
Бажаю усім вінничанам міцного здоров’я, миру та злагоди, добра і затишку кожній родині, наснаги для того, щоб зробити рідний край заможним і процвітаючим, а Україну – сильною і достойною європейською державою.
Олександр ТУРЧИНОВ