Громадська рада і делеговані повноваження райдержадміністрації у 2015 році

Дата: 10.02.2016 11:51

9 лютого 2016 року відбулося розширене засідання Громадської ради при райдержадміністрації (голова – Вячеслав Бондар), присвячене обговоренню проекту звіту голови райдержадміністрації щодо виконання делегованих районною радою повноважень у 2015 році. На засідання були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районного громадського формування учасників АТО (голова – Віталій Харченко).

Голова райдержадміністрації Микола Підболячний докладно розповів про проведену в минулому році роботу з наведенням відповідних статистичних даних. В обговоренні окремих питань звіту взяли участь Р.Чорнопиский, В.Харченко, В.Бондар та ін. Проект звіту члени ради взяли до відома.

Далі члени дорадчого органу розглянули питання внесення змін до положення та складу Громадської ради на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234.