Громадська рада обговорила проект змін до Конституції

Дата: 19.06.2014 08:41

18 червня 2014 року в м. Тульчині відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації (голова – В’ячеслав Бондар), під час якого члени дорадчого органу обговорили проект змін до Конституції України, запропонований Урядом, висловились щодо шляхів подолання військово-політичної, соціально-економічної кризи в суспільстві, підтримали євроінтеграційний рух України.
Зокрема, В.Бондар наголосив на необхідності максимально спростити дозвільну функцію держави, оптимізувати податкову систему. С.Прилипко підтримав унітарну модель української держави проти федерації. О.Пріян звернула увагу на надзвичайний патріотичний рух в країні, особливо серед молодого покоління. Ю.Хмелевський зауважив, що будь-які люстраційні процеси та «перезавантаження» влади на всіх рівнях мають враховувати дуже високі професійні вимоги до оновлених кадрів.
Обговорення відбулося у жвавій, динамічній формі, відверто і відкрито.