Громадська рада завершує свою каденцію

Дата: 04.12.2014 16:00

3 грудня 2014 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації, останнє в каденції 2013 – 2014 років. Зібрання представників місцевих інститутів громадянського суспільства пройшло в конференц-залі райдержадміністрації та районної ради.

Члени цього дорадчого органу розглянули наступні питання порядку денного: 1) Пошук ефективних форм співпраці органів влади, місцевого самоврядування з районними громадськими організаціями на сучасному етапі захисту державності України (інформував голова Громадської ради Вячеслав Бондар); 2) Підготовка до чергового переформатування Громадської ради при райдержадміністрації в січні 2015 року (інформував секретар Громадської ради Юрій Хмелевський); 3) Різне.

В обговоренні даних питань взяли участь: редактор районного радіомовлення Станіслав Грінзіцький, голова районної організації Спілки юристів України Микола Лазарук, голова районної громадської організації «Захист дітей війни» Володимир Сметанський, голова районної жіночої ради та місцевого осередку МГО «Україна-Польща-Німеччина» Марія Колібабчук, заступник голови районної організації Спілки ветеранів Афганістану Микола Капшук та ін.

Підвів підсумки засідання і обговорення очільник дорадчого органу, голова Спілки підприємців Тульчинщини і районної громадської організації «Дім Польський» Вячеслав Бондар, подякувавши всім за проведену упродовж двох років роботу.