«І покажем, що ми, браття, козацького роду»

Дата: 04.03.2015 16:43

4 березня 2015 року в м. Тульчині відбувся урочистий мітинг з нагоди 200-річчя з дня народження автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного Гімну (10 березня 1865 р.). Таким чином, завершилася низка місцевих заходів на виконання Указу Президента України Петра Порошенка № 6/2015 від 12 січня 2015 року.

Захід відбувся за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, міського голови Валерія Весняного, державних службовців, представників навчальних та інших державних закладів та установ, громадсько-партійних активістів, журналістів районних ЗМІ, широкої громадськості.

Перед присутніми виступили учениця 11-го класу НВК «Тульчинська ЗШ – гімназія № 3» Євгенія Галабіна, педагог і поетеса, член РЛМО «Оберіг», лауреат обласної премії «Кришталева вишня» Наталя Погребняк, народна хорова капела Миколи Леонтовича (керівник – Любов Грушко).