Ігор Білоус: Головний вектор детінізації економіки – це удар по зарплатах у конвертах

Дата: 10.09.2014 10:40

«Ми пропонуємо суттєве скорочення розміру єдиного соціального внеску. Ми усвідомлюємо, що зменшаться надходження від ЄСВ. Втім, головний вектор детінізації економіки – це удар по зарплатах у конвертах. Зрештою, сподіваємося на ефект від детінізації зарплат та на створенні нами мотивації до їхнього зростання. Невдовзі це має привести до збільшення платежів та до компенсації втрат від зниження ставок ЄСВ», - заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на 5 каналі.
Голова Державної фіскальної служби зазначив, що щомісячний обсяг ринку тіньових зарплат в Україні складає 20 млрд. грн.
«Головні принципи податкового реформування: скорочується кількість податків, знижуються ставки, спрощується процедура адміністрування. В результаті, долаємо корупцію, мотивуємо легалізацію та зростання зарплат, виводимо з «тіні» ПДВ. Замість стимулювання корупції, як це було раніше - стимулюємо нові робочі місця та високі зарплати», – наголосив Ігор Білоус.