Інформаційна зустріч із сім’ями, опікунів, піклувальників, які проживають на території району

Дата: 11.04.2017 14:55

06 квітня 2017 року в приміщені районної державної адміністрації відбулась інформаційна зустріч із сім’ями, опікунів, піклувальників, які проживають на території району. Такий захід був вперше проведений із даною категорією сімей. Було винесено ряд питань на обговорення: виплати державної соціальної допомоги, планування сімейного бюджету, підготовка до виходу дитини із сім’ї, а саме накопичення коштів та забезпеченість житлом. В зустрічі участь прийняло 24 сім’ї, Тульчинський РЦСССДМ, служба у справах дітей, управління соціального захисту населення. Бурдо О.В. наголосила на порядку виплати державної допомоги сім’ям опікунів, піклувальників, терміни подачі документів до УСЗН. Капелюшна О.П. вела розмову стосовно ведення опікунами, піклувальниками спільно з підопічними дітьми щоденників використання коштів державної допомоги з метою формування навиків планування сімейного бюджету та підготовки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя. Особлива увага була приділена виходу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із сім’ї та забезпечення житлом, планування майбутнього. Васіліогло Л.В. наголосила про необхідність своєчасного подання докуме6нтів до ССД РДА, оформлення спадщини, придбання житла дітям. Загалом зустріч тривала близько 1,5 год. Виникали запитання стосовно виплат, а особливо під час навчання дітей. За результатами наради стало зрозуміло, що наші сім’ї опікунів потребують повторного проведення такого заходу, особливо для взаємообміну досвідом. Спільна праця служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в рамках надання групових послу даним сім’ям, це один із пріоритетних напрямків діяльності служб на 2017 року.