Інформаційно-освітня зустріч зі студентами на тему: «Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу»

Дата: 17.10.2014 11:34

16 жовтня Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та фахівцями обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом організовано інформаційно-освітню зустріч зі студентами І-ІІ курсів Тульчинського ВПУ-41, Тульчинського училища культури та Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ на тему: «Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу». Як зазначив лікар-методист обласного Центру СНІДу Яворський Ярослав Петрович, серед найгостріших соціальних проблем, що постають сьогодні перед українською державою – проблема збереження здоров’я дітей та учнівської молоді, тому питання профілактики СНІДу стає особистою справою кожної людини. Необхідно знати, що профілактика СНІДу включає в себе: пропаганду попередження зараження ВІЛ; зміну способу життя людей; зведення до мінімуму факторів ризику серед осіб, які належать до груп підвищеної небезпеки інфікування; вивчення соціальних умов, що сприяють поширенню захворювання.
В програмі зустрічі окрім цікавої лекції та перегляду тематичного відеофільму «Тест», соціальним працівником обласного Центру СНІДу Кафарською Людмилою Василівною запропоновано молодим людям взяти участь у брейн-рингу та конкурсах, в яких було розглянуто декілька ситуацій та отримано вичерпні відповіді як слід поводитись в тих чи інших випадках, щоб уберегтися від зараження ВІЛ-інфекцією. По закінченню зустрічі, усім учасникам вручено пам’ятку про можливі шляхи зараження ВІЛ-інфекцією та надано контактні телефони, за якими можна поставити питання, що цікавлять та отримати відповідь.