Інформаційно-роз’яснювальна робота Пенсійного фонду

Дата: 15.12.2016 16:55

15 грудня 2016 року на території Тульчинського ринку працівниками управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі серед підприємців району та їх найманими працівниками було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо отримання заробітної плати „в конвертах” та нелегальної зайнятості. Також суб’єктів господарювання і найманих працівників було проінформовано про вплив „тіньової” зайнятості на майбутню пенсію і яких соціальних гарантій вони позбуваються, працюючи нелегально.

Крім того, підприємцям та найманим працівникам було повідомлено про сервіси Пенсійного фонду, якими можна скористатись за необхідності, без черг та зайвих витрат (Веб-портал Пенсійного фонду, Skype-з’язок).

На численні запитання працівниками управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі були надані змістовні відповіді, а також розповсюджені тематичні інформаційні буклети, роздані бланки заяв для реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду.