Ювілей видатного українського релігійного діяча

Дата: 30.10.2015 14:49

На виконання Постанови Верховної Ради України від 17 червня 2014 року № 1330-VII «Про відзначення 150-річчя з дня народження Митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 585-р «Про утворення організаційног комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році 150-річчя від дня народження Митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького» Український інтститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали щодо вшанування пам’яті Андрея Шептицького. Ці матеріали розміщені на веб-сайті Державного комітету телебачення і радіомовлення України (рубрика «До уваги вітчизняних ЗМІ»). Ними можуть скористатися структурні підрозділи райдержадміністрації, місцеві заклади освіти і культури, районні засоби масової інформації, широка громадськість.