Кампанія з декларування доходів громадян за 2015 рік у повному розпалі.

Дата: 06.04.2016 14:58

Залишається тільки вибрати вільну хвилинку, вписати потрібні цифри у звітну форму і передати її контролерам.
Нагадаємо, що обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за наслідками 2015 року виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді:
- доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна;
- доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм);
- інвестиційного прибутку;
- вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна;
- іноземних доходів.
З 1 січня 2016 року декларувати свої доходи фізособам стало набагато простіше і зрозуміліше, ніж, наприклад, минулого року. Мінфін розробив і затвердив наказом № 859 нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи. Тепер вона включає інформацію не тільки щодо податку на доходи фізичних осіб, а й щодо військового збору Крім того, її обсяг віднині становить всього 1аркуш двосторонній,
Податківці обіцяють, що кампанія декларування доходів за 2015рік пройде максимально комфортно - бланками декларації громадяни забезпечуються безоплатно , а також будь-які консультації щодо її заповнення.
За довідками необхідно звертатись:
ЦОПП Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ (перший поверх, вікно 2,3)
або за тел.. 2-24-54 , 2-14-81, 2-33-30