Дата: 18.05.2013 07:50
Кількість переглядів: 35

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації №246 від 12 квітня 2013 року та з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу 14 травня 2013 року відбувся районний конкурс «Колискова пісня» серед дошкільних навчальних закладів району.
У рамках районного конкурсу кращими були педагогічні колективи ДНЗ №5, №2 міста Тульчина, №2 смт.Кирнасівки та ДНЗ сіл Нестерварки та Клебані.
Журі одноголосно віддали перемогу тріо «Калинонька», у виконанні якого найбільш професійно прозвучала народна пісня «Ой, ходить сон» в обробці Миколи Леонтовича.
Так як конкурс проводиться в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості в Україні, вокальний колектив «Калинонька» представлятиме Тульчинський район 30 травня 2013 року на обласній сцені.

Методична служба відділу освіти