Конституційна реформа: обговорення триває

Дата: 28.08.2014 15:18

В районі триває обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Протягом серпня місяця дане питання розглядалося з ініціативи керівництва райдержадміністрації під час проведення ряду апаратних та галузевих нарад.
21 серпня 2014 року сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації було проведене групове анкетне опитування депутатів районної ради, міського, селищних, сільських голів (взяли участь 43 особи).
Загалом, 86 % учасників соціологічного дослідження підтримують проект змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, ініційованої Президентом України Петром Порошенком. Проти – 4,7 %. Не визначились – 9,3 %. На запитання, чи допоможуть ці зміни вирішити проблему сепаратизму в країні, позитивно відповіли 44,2 % опитаних, негативно – 18,6 %, не визначились 37,2 % респондентів. Готовність органів місцевого самоврядування до розширення своїх владних повноважень учасники опитування оцінили наступник чином: «так» – 65,1 %, «ні» – 11,6 %, «важко сказати» – 23,3 %.