Користуєтесь реєстратором розрахункових операцій – перевірте чи він не застарів

Дата: 23.07.2014 14:22

Про це нагадують фахівці ГУ Міндоходів у Вінницькій області, у зв’язку з тим, що днями було оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (наказ Міндоходів України від 08.07.14 №398). Наразі до нього увійшло 105 моделей касових апаратів. Вони відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі.
Працівники служби наголошують, платники можуть обрати найбільш оптимальну для себе нову модель техніки або модернізувати ту, яка вже використовується у роботі, приєднавши до неї відповідний модем.
З оновленим переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на веб-порталі Міндоходів http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html
Додамо, на Вінниччині обліковується більше 5,8 тисяч реєстраторів розрахункових операцій, які належать понад 4,5 тисячі суб’єктам підприємницької діяльності. Отож, радимо їм, не гаючи часу, перевірити відповідність наявних апаратів діючому переліку та не забувати про важливість щоденного подання звітності з РРО за допомогою електронної стрічки